Jak kupować

OGÓLNE WARUNKI ZAKUPU

WARUNKI PŁATNOŚCI

WARUNKI DOSTAWY

TERMINY REALIZACJI ZAMÓWIEŃ


OGÓLNE WARUNKI ZAMÓWIENIA

 1. Firma CEl-MAR sp.j. nie prowadzi sklepu internetowego, oraz sprzedaży dla konsumenta indywidualnego.
  Konsumenci indywidualni oraz Klienci biznesowi chcący kupić nasze urządzenia niezwłocznie, zachęcamy do kontaktu z naszymi partnerami handlowymi!
 2. Zamawiający składając zamówienie w firmie CEL-MAR akceptuje warunki zawarte w poniższych punktach i oświadcza iż zapoznał się z nimi przed dokonaniem zamówienia.
 3. Zamówienia przyjmowane są wyłącznie w formie pisemnej, przesłane:

  - pocztą elektroniczną e-mail: handlowy@cel-mar.pl
  - faksem faks: 41 361-07-70 wew. 203
  - listownie na adres:
  CEL-MAR sp.j.
  Dział Handlowy
  ul. Ściegiennego 219c
  25-116 Kielce

 4. Zamówienie powinno zawierać dokładne dane firmy tj.:
  - nazwę firmy,
  - adres,
  - NIP,
  - telefon kontaktowy a także imię i nazwisko osoby składającej zamówienia,
  - wersję danego urządzenia, opis dostępnych modeli podany jest na stronie internetowej w karcie produktu w zakładce Wersje.
 5. Zamawiający po złożeniu zamówienia (z wyjątkiem formy listownej) otrzyma potwierdzenie zamówienia z warunkami handlowymi oraz terminem dostawy. Jeżeli Zamawiający nie otrzyma żadnej informacji zwrotnej w dniu złożenia zamówienia, prosimy o niezwłoczny kontakt telefoniczny z działem Handlowym.
 6. Wszystkie urządzenia firmy CEL-MAR są produkowane pod indywidualne zamówienie Zamawiającego.
 7. Otrzymanie przez Zamawiającego potwierdzenia zamówienia z działu Handlowego firmy CEL-MAR jednoznaczne jest z zawarciem umowy sprzedaży (lub innej).
 8. Wysyłka towaru odbywa się na koszt zamawiającego, standardowo firmą kurierską UPS.
 9. Zastrzegamy sobie możliwość wstrzymania wysyłki zamówionych towarów w razie zaległych zobowiązań finansowych wobec firmy CEL-MAR.
 10. Dokładamy wszelkich starań aby nasz serwis internetowy był aktualizowany na bieżąco. Jednakże prezentowane na naszej stronie internetowej zdjęcia produktów są jedynie poglądowe i zamówione urządzenia mogę się nieznacznie od nich różnić. Fakt ten nie może być powodem reklamacji.
 11. Ceny produktów, zamieszczone na stronie WWW firmy CEL-MAR są cenami netto i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego, a mają jedynie charakter informacyjny.

WARUNKI PŁATNOŚCI

Obowiązującymi formami płatności są:

 • przedpłata przelewem (100%) na podstawie f-ry proforma:
  - przelew bankowy,
  - system PayPal,
 • zaliczenie pocztowe (pobranie) - dotyczy zamówień na kwotę nie większą niż 850 PLN,
 • przelew odroczony – możliwy tylko dla stałych klientów, terminowo regulujących płatności.

WARUNKI DOSTAWY

Wysyłka zamówionego towaru, standardowo odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL, koszty są ujmowane na f-rze jako osobna pozycja. Koszty dostawy dla przesyłek do 5kg, kształtują się następująco :

 • Dostawa w usłudze standardowej do firmy 20,50 PLN netto,
 • Dostawa na adres prywatny 22,50 PLN netto,
 • Dostawa za pobraniem + 4,00 PLN netto do powyższej ceny,

Na prośbę Zamawiającego możliwa jest wysyłka dowolną firmą kurierską na jego koszt. W tym przypadku konieczne jest zlecenie odbioru, złożone przesz Zamawiającego u wybranego kuriera/spedytora, po uprzednim uzgodnieniu terminu z Działem Handlowym firmy CEL-MAR.

TERMINY REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Dokładamy wszelkich starań aby zamówienia od naszych klientów były realizowane na bieżąco, jednakże zważywszy na mnogość wersji wykonania naszych urządzeń są one produkowane na indywidualne zamówienie. Standardowy termin realizacji dla pojedynczych ilości wynosi do 3 do 7 dni roboczych, w zależności do rodzaju urządzenia. Termin ten dotyczy standardowych wersji urządzeń i jest jedynie poglądowy i nie może być wiążący. Każdorazowo, rzeczywisty termin realizacji zamówienia jest określany w Potwierdzeniu Zamówienia, wysyłanym przez dział Handlowy.